Til helga møtes rundt 40 ungdommer mellom 14 og 17 år til ungdomsmesterskapet i boksing på Raufoss. Det hele starter med innledende kamper i Raufoss-hallen fredag ettermiddag . Lørdag bokses det kvart -og semifinaler, mens alle finalene blir avviklet søndag.

Fra Dingo reiser Raymond Tollefsen, Stig Olsen og Henrik Berentsen.


                 

Bilde fra Henriks første kamp.                      Bilde fra Stigs første kamp

Vinner denne med 5-0                                 Vinner kampen 5-0

 

RESULTAT NM UNGDOM   (26.11.2004)

 

VEKT

RØDT

BLÅDT

Resultat

¼ 63kg

D. Akhalari, B-Verk

E. Martens, B-30 

RSC3

¼ 66kg

H. Berentsen, Dingo

N. Berg, Moss

5-0

¼ 70kg

T. Rognes, Fredrikstad

S. Torstensen, OBK

RSC2

½ 60kg

I. Skotnes, B-30

E. Christiansen, OBK

4-1

½ 60kg

K. Snoen, Raufoss

S. Olsen, Dingo

1-4





 

 

 

 

RESULTAT NM UNGDOM  (27.11.2004)

VEKT

RØDT

BLÅ

Resultat

½ 57kg

A. Jacobsen, BAK

R. Shidokaev, Stord

Disk3

½ 63kg

A. Taule, Bg-Sp.

R. Tollefsen, Dingo

RSC1

½ 63kg

M. Lerdal, Kollbotn

E. Martens, B-30

0-5

½ 66kg

T. Foss, Raufoss

M. Norum, Drøbak

3-2

½ 66kg

T. Halvorsen, Gran

H. Berntsen, Dingo

0-5

½ 70kg

K. Bråten IF Pors

A. Hagen, Flekkefjord

5-0

½ 70kg

A. Krogenæs, Bg-Sp.

T. Rognes, Fredrikstad

RSC1

½ 75kg

O. Tangstad, TK

H. Almoen, IF Pors

5-0

½ 80kg

P. Kristiansen, TK

O.Stokstad, Sundjordet

1-4 

 

RESULTAT NM UNGDOM FINALER  (28.11.2004)

VEKT

RØDT

BLÅ

Resultat

40 kg

M. Kvikstad, Raufoss

C. Bekkelien, Garn

2-3

50 kg

T. Gjerdsvold, B-30

M. Morka, Gran

0-5

57 kg

S. Sundset, B-30

A. Jacobsen, Bergen AK

0-5

66 kg

T. Foss, Raufoss

H. Berentsen, Dingo

0-5

60 kg

I. Skotnes, B-30

S. M. Olsen, Dingo

5-0

63 kg

R. Tollefsen, Dingo

E. N. Mortens, B-30

3-2

70 kg

K. Bråten, IF Pors

T. Rognes, Fredrikstad

0-5

75 kg

G. Solheim, Stord

O. Tangstad, TK

RSC1

80 kg

A. Sønsteby, Raufoss

O. Stokstad, Sundjordet

RSC2

 

Forbundpokale: Ivan Skotnes B-30

 

Beste klubb: Dingo BK